Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Nad Stawem

Nad Stawem, Dzierzążenko, wielkopolskie

  • 117 000 zł
  • 1 318 m²
  • 88,77 zł/m²

Zdjęcie

Artus

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Nad Stawem

Nad Stawem, Dzierzążenko, wielkopolskie

zaktualizowane:
17 maja 2026

117 000 zł

1 318 m²

88,77 zł/m²

Działka budowlana, ul. Nad Stawem

Zaktualizowane: 17 maja 2026

117 000 zł 1 318 m² 88,77 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 117 000 zł (88,77 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 1 318 m²
  •   dojazd drogą nieutwardzoną
  • Media: prąd
  • Źródło: biuro nieruchomości: ARTUS Nieruchomości, zaktualizowane: 17.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 221

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży 4 działki budowlane położone na Osiedlu przy wiatraku przy ul. Nad Stawem w Dzierzążenku gmina Złotów, powiat złotowski (ok. 2 km od Złotowa):
- nr 53/16 o pow. 1.354 m2 (oznaczona 1),
- nr 53/15 o pow. 1.377 m2 (oznaczona 2),
- nr 53/14 o pow. 1.318 m2 (oznaczona 3),
- nr 53/13 o pow. 1.397 m2 (oznaczona 4).

W/w działki są w trakcie podziału i zostaną wydzielone w ciągu około miesiąca z działki nr 53/1. (...)

Agent

Artus

67 349 19...

67 349 19 19

512 211 733

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Artus

67 349 19...

67 349 19 19

512 211 733

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Artus

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości